O NÁS

Jsme tuzemská společnost s transparentní strukturou, vlastním kapitálem, jediným majitelem, kmenovými zaměstnanci a vlastními prostory. Trvale usilujeme o vysokou profesionalitu poskytovaných služeb. Prioritou a specifikem oproti jiným společnostem je absolutní loajalita a osobní přístup. Snažíme se o vytvoření kvalitního dlouhodobého obchodního vztahu s cílem vždy dosáhnout maximálního efektu za vynaložené finanční prostředky klienta. K pohledávkám a penězům našich klientů přistupujeme, jako by se jednalo o naše vlastní peníze. Naším přáním je, abychom svým klientům přinášeli prospěch a oni v nás měli oporu.

Poskytujeme, zabezpečujeme a zajišťujeme veškeré služby v oblasti mimosoudního, soudního a exekučního řešení pohledávek, včetně dohledu nad celým portfoliem všech pohledávek – mimosoudních, soudních, exekučních, včetně prevence a s ní související prověřování bonity.

Realizujeme „přímé“ odkupy celých souborů především bankovních, energetických a plynárenských pohledávek.

Investujeme nejen do stávajících, ale i začínajících projektů.

V oblasti mimosoudního a soudního vymáhání spolupracujeme s advokátními kancelářemi, které zároveň nás a naše klienty zastupují v České republice a na Slovensku.

Našimi partnery pro exekuční vymáhání jsou největší exekutorské úřady v České republice, které jsou zaměřeny především na mobiliární exekuce.

SLOVO JEDNATELE


OSPEN – hodně lidí se mě ptá, co označení OSPEN vlastně znamená, a tak jsem se rozhodl tento název objasnit. Většině se asi vybaví, že OSPEN jsou antibiotika, která prošla rukama snad každého z nás, a já s notnou dávkou sarkasmu říkám: „OSPEN? – lék na všechno.“ Ne, ne, ještě než antibiotika byla takto pojmenována a uvedena na trh, tak tu byl jiný OSPEN, první OSPEN – OBCHODNÍ SPOLEČNOST PETRA NOVOTNÉHO.

Petr Novotný,
jednatel OSPEN s.r.o.


PODPORUJEME

v pravidelných i nepravidelných intervalech sportovní dění např. v pražské O2 Aréně, florbalový klub Tatran Střešovice, společenské a charitativní akce atd.